Vaše auto stále v bezpečíGarantujeme kvalitu našich produktůČeský výrobce s více než 20letou historií

Pro klienty

Společnost Defend přináší svým zákazníkům více než 20 let zkušeností v oblasti v oblasti vývoje, výroby a distribuce portfolia produktů značky DEFEND pro automobily. Naše produkty mají své místo v oblasti zabezpečení proti krádeži, bezpečnosti provozu, komfortu užívaní vozidel či monitorování jejich polohy a ekonomiky provozu. Nabízíme nejširší sortiment zabezpečovacích systémů a pojištění automobilů pod značkou DEFEND. Zařízení Defend jsou vysoce kvalitní, účinná, cenově dostupná a umožňují získat zajímavé slevy na pojistném.

Všechny tyto informace Vám poskytneme na dalších stránkách. Neváhejte, klikněte na příslušné odkazy a pokud se nedozvíte, co potřebujete, piště nebo volejte, rádi Vám poradíme.

Zvažujete montáž zabezpečovacího zařízení do Vašeho nového či ojetého vozu? V případě, že jste na našich stránkách nenašli dostatek informaci pro Vaše jasné rozhodnutí nebo si nejste výběrem jisti, rádi Vám s výběrem poradíme.

 

Volejte nebo piště:

Defend Infolinka 800 222 900

info@defend.cz

 

Nabízíme Vám nejlepší možnost zabezpečení vozu v jednom z našich dvou Montážních střediscích, a to v Praze nebo v Holešově.

Naše Montážní střediska Vám pomůžou zabezpečit Váš vůz a tím ochránit nemalou investici. Kromě toho, že Vám zabezpečovací zařízení odborně namontujeme za výhodné ceny, též Vám rádi poradíme, jaký typ zabezpečení je vhodný pro Vaše auto. V neposlední řadě Vám nabízíme možnost různých pojištění vozidel a prodloužených záruk, které zajišťuje divize "Pojištění".

 

Kontakty:

Montážní středisko DEFEND (Praha)

Elišky Junkové 1545/2, 102 00 Praha 15

T: Praha +420 233 103 110

 

Montážní středisko DEFEND (Holešov)

Tovární 1613, 769 01 Holešov

T: Holešov +420 573 301 056

 

E: montazedefendlock@defend.cz

W: www.montazedefendlock.cz

Bezpečnostní značení skel vozidel VIN kódem provádíme metodou tzv. „leptání“. Leptání provádíme standardně na vnější strany 6ti skel, s možností dokoupení na další skla vozidla.

Tento bezpečnostní prvek doporučujeme, je mezi klienty velice oblíben ,protože snižuje riziko krádeže vozu.

 

Leptání VIN provádí naše Montážní střediska v Praze a v Holešově.

 

          * Cena leptání na 6 skel: 990 Kč (vč. DPH)

          * Cena leptání dalších skel:  170 Kč á 1 ks (vč. DPH)

 

Kontakty:

Montážní středisko DEFEND (Praha)

Elišky Junkové 1545/2, 102 00 Praha 15

T: Praha +420 233 103 110

 

Montážní středisko DEFEND (Holešov)

Tovární 1613, 769 01 Holešov

T: Holešov +420 573 301 056

 

E: montazedefendlock@defend.cz

W: www.montazedefendlock.cz

Důvodů pro výměnu zámkové vložky může být několik. Zvažte výměnu zámkové vložky pokud jste vůz vybavený zámkem DEFEND LOCK zakoupili jako druhý či další majitel. Výměnou získáte jistotu, že se nikde "netoulají" originály či duplikáty klíčů k Vašemu zámku řazení. Může se stát, že od předchozího majitele dostanete neoriginální ID kartu k zámku Defend lock a pokud si v budoucnu objednáte duplikát klíče, nebude pak do Vašeho zámku pasovat.

Další výhodou je, že  při výměně provedeme zároveň celkový servis zamykacího mechanismu.

 

Výměnu zámku provádí naše Montážní střediska v Praze a v Holešově.

 

          * Cena výměny zámkové vložky: 2.300 – 2.700 Kč  (vč. DPH)

              Rozmezí ceny je stanoveno dle náročnosti demontáže a výměny vložky.

 

Kontakty:

Montážní středisko DEFEND (Praha)

Elišky Junkové 1545/2, 102 00 Praha 15

T: Praha +420 233 103 110

 

Montážní středisko DEFEND (Holešov)

Tovární 1613, 769 01 Holešov

T: Holešov +420 573 301 056

 

E: montazedefendlock@defend.cz

W: www.montazedefendlock.cz

V případě, že máte zájem nechat si vyrobit duplikát klíče nebo bezpečnostního chipu k Vašemu zabezpečovacímu zařízení Defend, kontaktujte prosím naše Klientské centrum.

Výroba klíče podle ID karty nebo Záručního listu:

             * Cena klíče: 390,-Kč + poštovné a balné 115 Kč (vč. DPH)

Výroba klíče podle originálu klíče:

             * Cena klíče: 490,-Kč + poštovné a balné 115 Kč (vč. DPH)

 

Kontakty:

Klientské centrum - Výroba náhradních klíčů

Tovární 1613, 769 01 Holešov

T: Holešov +420 573 301 056

E: nahradniklic@defend.cz

Zámek řadicí páky Defend Lock má standardní záruku 5 let.

Podmínkou je montáž v autorizovaném montážním středisku Defend Lock, vyplnění originálního Záručního listu oprávněným pracovníkem autorizovaného montážního střediska a rovněž zaslání registračního formuláře (součást Záruční knížky Defend Lock) do registračního centra DEFEND GROUP. Záruční doba začíná běžet dnem montáže v autorizovaném montážním středisku Defend Lock.

Vážení klienti,
produkt Defend Garance Plus již nelze sjednat s platností od 1. 6. 2015. Již uzavřené smlouvy se neruší a doběhnou standardně.

Hlavním důvodem této změny je, že Vám chceme nabídnout více. Naším cílem je chránit klientovo vozidlo proti krádeži nebo nehodě mnohem komplexněji. Nabízíme proto opatření preventivní, která pomáhají škodám předcházet a následná, která jejich dopady zmírňují nebo eliminují.

Připravili jsme pro Vás dvě novinky pro případ krádeže Vašeho vozu: Defend Garanci 10.000 Kč, která Vám pomůže eliminovat finanční ztrátu tím, že Vám pokryje Vámi vynaložené náklady na pořízení zabezpečovacího zařízení DEFEND LOCK. A Defend Garanci 3.000 Kč, která Vám pomůže eliminovat finanční ztrátu tím, že Vám pokryje Vámi vynaložené náklady na leptání VIN kódu na autoskla DEFEND VIN.PRO.TEC.


        

Vážení klienti,

 

Zde se můžete seznámit s obsahy Garančních listů Defend Grance 3.000 Kč a 10.000 Kč, které jsou veřejnými přísliby ve smyslu ustanovení § 2884 a násl. zákona č.89/2012 Sb.

 

Více informací o produktech Garance 3.000 Kč a 10.000 Kč najdete zde .

Vážení klienti,

rádi bychom Vás touto cestou informovali o zásadní změně týkající se satelitního zabezpečení a monitoringu vozidel Defend Locator. Z důvodů zkvalitňování našich produktů a služeb, prošel i tento produkt inovací.

Od 1. 6. 2015 převzala kompletní portfolio klientů Defend naše partnerská společnost JM Support s.r.o., která je v tomto oboru profesionálem. Společnost zajišťuje provoz Locatoru v plném rozsahu služeb tak, aby nebyla narušena kontinuita projektu a především spokojenost klientů.

Věříme, ža tato změna bude pro všechny klienty pouze pozitivní a přínosná.

 

 Katalog zámků řadící páky podle značek vozů najdete zde .
Katalog krytů motorového prostoru podle značek vozů najdete zde.